Sagrauj pretiniekus un izcīna uzvaru telpu futbolā

Liepājas Jūrniecības koledžas futbolisti sporta kluba „AMI” rīkotajās Kurzemes – Zemgales reģionālajās 25.sporta spēļu priekšsacīkstēs telpu futbolā jauniešiem izcīnīja pirmo vietu un ieguva ceļazīmi uz reģiona finālsacensībām, kas notiks 21.janvārī Ventspilī.

Priekšsacīkstēs, kas norisinājās 14.janvārī Saldū, piedalījās piecas komandas un Jūrniecības koledžas puiši ar graujošu rezultātu pārspēja visas no tām.

Topošie jūrnieki ar rezultātu 17:1 pārspēja Skrundas Profesionālās vidusskolas spēlētājus. Gūstot pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 12:0  mūsējie cerības neatstāja arī Saldus profesionālās vidusskolas komandai. Pārākumu par pretiniekiem Liepājas Jūrniecības koledžas puiši pārliecinoši nodemonstrēja arī mačos pret Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošās vidusskolas  un Jelgavas tehnikuma vienību attiecīgi gūstot uzvaras ar rezultātiem 8:1 un 11:3.

Komandas treneris Andris Freimanis atzinīgus vārdus veltīja visai komandai: „Puiši demonstrēja augstu meistarību un cīņas sparu. Visi spēlēja ļoti augstā līmenī. Komandai bija nopietna attieksme pret spēlēm un tā neatļāvās nekādas vaļības.”

Rezultatīvāko spēlētāju priekšgalā ir Ņikita Haļuto, kurš pretinieku vārtsargus pārspējis 9 reizes. Pēc tam seko Kirils Prokofjevs un Ņikita Prociks ar 6 vārtu guvumiem katrs. Aizsardzībā teicami spēlēja Emīls Jēkabsons un Artis Simsons. Teicams atbalsts komandai bija vārtsargs Deniss Ivanovs. Komandas sastāvā vēl spēlēja: Ņikita Aržeņinovs, Deniss Ļitviņuks, Bogdans Bolababans, Dmitrijs Buligo, Edgars Braslis, Denis Jusko.

 

Indra Grase
sabiedrisko attiecību speciāliste
mob.tel.:26591363
http://ljk.edu.lv

Atpakaļ