Kārtējie panākumi Liepājas Jūrniecības koledžas futbolistiem

Liepājas Jūrniecības koledžas futbolisti izcīnījuši pirmo vietu sporta kluba „AMI” rīkotajās Kurzemes – Zemgales 25. sporta spēļu reģionālajās finālsacensībās minifutbolā, kas 13.maijā notika Ventspilī. Treneris Andris Freimanis saka, ka 28.maijā puiši dosies uz Republikas čempionātu, lai cīnītos jau par Latvijas čempiona titulu.

Reģionālajās finālsacensības bez liepājniekiem vēl piedalījās komandas no Jelgavas Amatu skolas, Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikuma un Ventspils Tehnikuma.

Treneris stāsta, ka pirmā spēle bijusi ar Jelgavas Amatu skolu, kura uzvarēta ar rezultātu 6:0, (Ņikita Haļuto – 3, Ņikita Prociks – 2, Emīls Jēkabsons - 1). Arī otrā spēle ar Kandavu raizes mūsējiem nesagādāja par ko liecina arī rezultāts 7:1 (Ņikita Haļuto – 1, Kirils Prokofjevs – 3, Emīls Jēkabsons - 2, Ņikita Prociks – 1). Taču pati svarīgākā un arī grūtākā spēle bijusi ar Ventspils futbolistiem. “Uzvarējām 2:1, bet sākums bija grūts. Turklāt uz mūsu vārtiem nozīmēja 11 metru soda sitienu,” stāsta A. Freimanis “Taču vārtsargs Deniss Ivanovs demonstrēja augstu meistarību un bumbu noķēra,” ar gandarījumu piebilst treneris. Spēlei turpinoties, divus vārtus iesita liepājnieki un tikai pašā mača izskaņā ventspilniekiem izdevās vienus vārtus atgūt. Šajā spēlē no mūsējiem precīzi bija un bumbu vārtos raidīja Ņikita Haļuto un Kirils Prokofjevs. Treneris atzina, ka Liepājas Jūrniecības koledžas komandā ir ļoti labi un tehniski spēlētāji, kas pašaizliedzīgi, visi kā viens cīnījās līdz pašam galam. Pēc spēlēm treneris un puiši neslēpa gandarījumu par izcīnīto kausu un diplomu un uzskata, ka bija vērta cīnīties. 

Indra Grase
sabiedrisko attiecību speciāliste
26591363
www.ljk.lv

Atpakaļ